LG 81.28 cm (32 inch) WebOS Smart HD TV (32LQ635BPSA, Black)
LG 32LQ635BPSA 32 inch LED HD-Ready TV is Smart TV that launched in India. This 32 Inch smart TV supports a resolution of HD ready, 1366 x 768 Pixels, has a refresh rate of 60 Hz, and an aspect ratio of . Video formats supported on the TV include.
Smart WebOS platform with OTT Apps like Netflix, Prime Video, Disney+ Hotstar and many more
20W Powerful Sound, AI Sound (Virtual Surround 5.1)
12 Months Warranty
SKU:
32LQ635BPSA
Category: Accessories
Description
12 Months Warranty
Reviews (0)
Be the first to review “LG 81.28 cm (32 inch) WebOS Smart HD TV (32LQ635BPSA, Black)” Cancel reply