LG 81.28 cm (32 inch) WebOS Smart HD TV (32LQ635BPSA, Black)
LG 32LQ635BPSA 32 inch LED HD-Ready TV is Smart TV that launched in India. This 32 Inch smart TV supports a resolution of HD ready, 1366 x 768 Pixels, has a refresh rate of 60 Hz, and an aspect ratio of . Video formats supported on the TV include.
Smart WebOS platform with OTT Apps like Netflix, Prime Video, Disney+ Hotstar and many more
20W Powerful Sound, AI Sound (Virtual Surround 5.1)
12 Months Warranty
SKU:
32LQ635BPSA
Category: Accessories
Description
12 Months Warranty
Reviews (0)
Be the first to review “LG 81.28 cm (32 inch) WebOS Smart HD TV (32LQ635BPSA, Black)” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
- The Lenovo ThinkPad comes powered with an Core 2 Duo processor
- 4 GB RAM and 320 GB HDD,
- 6 Month Extendable Pan India Warranty.
Mi 100 cm (40 Inches) Full HD Android Smart LED TV 4A | L40M5-5AIN (Black)
- Sound: 20 Watts Output | DTS-HD sound
- Display : LED Panel | Vivid Picture engine
Nokia 6310 Dual SIM Keypad Phone with a 2.8” Screen, Wireless FM Radio and Rear Camera with Flash
About this item
- Talk all-day on a single charge
- High quality coloured 2.8” curved window display with zoomed menus and the option of larger fonts